Internetowy Wtorek 1

W każdym tygodniu przeglądam masę ciekawych linków. Większością z nich dzielę się na twitterze i czasem facebooku, ale postanowiłem również wybierać najciekawsze i te które najbardziej mi się spodobały.

„Internetowe wtorki” będą cotygodniowymi wpisami cyklicznymi. Powstały głównie po to, żeby najfajniejsze strony, artykuły, wpisy na blogach i galerie, na które natrafię w sieci, nie zaginęły mi w gąszczu internetu i linków.

Zapraszam do odwiedzania poniższych stronek, i jak zwykle jestem ciekawy waszych opinii.
Jeżeli znaleźliście fajny artykuł lub stronę, która pasowałaby do tego zestawienia, dodajcie link w komentarzu albo ćwierknijcie na  @Janszpakowski

Szczera interpretacja logotypów

Zbiór przerobionych logotypów, w którym autor naśmiewa się z tego, jak naprawde postrzegane są pewne marki i jak powinny wygladać ich logo, gdyby reklama była szczera. Przejdź »

 

Innowacyjne projekty autorstwa Jasona Reynoldsa

Świetne prace, utrzymane w klimatach retro, bardzo kolorowe i inspirujące. Przejdź »

 

Plakaty filmowe

Alternatywne  plakaty w wersji minimalistycznej stały się ostatnio całkiem popularne. W linku ciekawe przykłady tego typu plakatów. Przejdź »

 

Tajemnicze fotografie autorstwa Mikko Lagersted

Świetna seria fotografii w bardzo tejemniczych klimatach. Przejdź »

 

Strony internetowe z innej perspektywy

Świetna stronka, na której można zobaczyć, jak wyglądają popularne serwisy internetowe od tyłu. Dosłownie 😀 Przejdź »

 

Nowoczesne biurka

Patrząc na przykłady w pozyższym poście nabieram ochoty na to, aby moim biurkom przydarzył się jakiś „wypadek”, żebym mógł z czystym serce kupić sobie jedno z tej galerii… Przejdź »

 

Bardzo ciekawe fotografie

Nie znam się za bardzo na fotografii, ale z tego co wiem, takie efekty otrzymuje się robiąc zdjecia z długim naświetleniem… w każdym razie wyglądają super fajnie i są bardzo inspirujące. Przejdź »